obejma Norma | obejma GBS | opaska ślimakowa Torro

Strona główna > Obejmy

obejma ślimakowa W1

Opaska ślimakowa Torro W1

obejmy ślimakowe Torro idealnie nadają się do wszelkich zastosowań, gdzie występują duże obciążenia mechaniczne. Dzięki nieustannym pracom nad rozwojem produktów, stają się one wzorcem we współczesnej budowie obejm.

dział obejm
obejma ślimakowa nierdzewna

Opaska ślimakowa Torro nierdzewna

obejmy ślimakowe Torro nierdzewne nadają się do wszelkich zastosowań narażonych na możliwość wystapienia korozji.

dział obejm
obejma zaciskowa GBS

obejma GBS M

obejmy zaciskowe GBS z zamknięciem przegubowym NORMACLAMP są przeznaczone przede wszystkim do zastosowań, w których konieczne jest sprostanie surowym wymaganiom eksploatacyjnym. W szczególności, gdy zachodzi potrzeba założenia i zamocowania przewodów ssących i tłocznych wyposażonych w plastikowe lub stalowe wkładki o dużej twardości.

dział obejm GBS
taśma Normetta i zamek

taśma Normetta i zamki

system opaski ciągłej NORMAFIX NORMETTA samoczynnie dostosowuje się do kształtu i rozmiaru różnych przedmiotów. Dostępne są cztery różne typy zamknięcia do wyboru. System jest szczególnie przydatny do mocowania i naprawy w trudnych i ekstremalnych warunkach.

dział taśm Normetta
obejma metalowo-gumowa RSGU

obejma mocująca gumowo-metalowa RSGU, RS

zaciski ustalające do rur NORMAFIX RS/RSGU nadają się do wszystkich rodzajów mocowania: rur, kabli, przewodów, rur osłonowych na kable, przewodów giętkich i innych linii.

dział obejm gumowo-metalowych
łącznik normaplast

Złączka Normaplast

złącza NORMAPLAST to sprawdzone łączniki do przewodów gładkich i rur z tworzywa, umożliwiające wykonanie bezpiecznych, niezawodnych i przystępnych cenowo połączeń montowanych na liniach przesyłu mediów.Złączki Normaplast TS, TES, WES, WS, GS, GES, TRS i inne

dział złącz Normaplast
obejma BSL

obejmy BSL

obejmy BSL różnego typu /72571 i 72573

dział obejm BSL
obejma Cobra

obejma COBRA W4

obejma COBRA W4 NORMACLAMP to jednoczęściowe zaciski do przewodów giętkich bez śruby. Ich mała wysokość całkowita pozwala na wykonanie precyzyjnego montażu nawet w najbardziej ogranicznej przestrzeni.

dział opasek Cobra
zestaw serwisowy Torro

zestaw serwisowy Torro

zestaw serwisowy Torro 365szt

zestaw serwisowy Torro