Opaska zatrzaskowa szybkozłączna typ CLIC


Strona główna > Obejmy > Opaska zatrzaskowa clic

OPASKA ZATRZASKOWA TYPU CLICK

obejma click


Opis


Opaska zatrzaskowa typu CLICK szybkozłączna służą w szczególności do mocowania przewodów elastycznych, gumowych i poliuretanowych. Wykonane są z blachy kwasoodpornej – OH18N9 o grubości 0,5mm i szerokości 7mm. Zapięcie opaski jest bezśrubowe, a opaski są jednowymiarowe co umożliwia pominięcie śruby a ich montaż jest szybki i odbywa się przy pomocy ogólnie dostępnych szczypcy. Demontaż jest również łatwy, a sprężystość zastosowanego materiału ułatwia zamykanie i otwieranie.

Opaski zawleczkowe taśmowe z powodzeniem użyjemy do wielu rodzajów połączeń gumowych, metalowo – gumowych, połączeń nietypowych, a także do podwieszania rozmaitych instalacji elektrycznych lub rurek. Zaleca się korzystanie z tego rodzaju opasek zwłaszcza w miejscach o utrudnionym dostępie.

Opaska szybkozłączna typu CLICK jest wykonana ze stali kwasoodpornej, dzięki temu jest odporna na negatywny oddziaływanie kwasów, oprysków i chemikaliów. Ich zaletą jest niezawodność, szybkość instalowania, duża siła zacisku oraz szczelność.

Materiał


Stal kwasoodporna

Dostępne rozmiary


Kod Opis i zakres [mm]
DCLIC15 Opaska szybkozłączna typ CLIC - Ø 15 Opak.(500 szt.)
DCLIC16 Opaska szybkozłączna typ CLIC - Ø 16 Opak.(500 szt.)
DCLIC17,5 Opaska szybkozłączna typ CLIC - Ø 17.5 Opak.(500 szt.)
DCLIC18 Opaska szybkozłączna typ CLIC - Ø 18 Opak.(500 szt.)
DCLIC18,5 Opaska szybkozłączna typ CLIC - Ø 18.5 Opak.(500 szt.)
DCLIC19 Opaska zatrzaskowa typ CLIC - Ø 19 Opak.(500 szt.)
DCLIC21,5 Opaska zatrzaskowa typ CLIC - Ø 21.5 Opak.(500 szt.)
 opaska oetiker 154 opaska oetiker nierdzewna opaska oetiker 101 obejma Torro normaplast obejma skręcana śrubą opaska samozaciskowa Mubea