Taśma w rolce W4 | taśma ślimakowa do obejm


Strona główna > Obejmy > Taśma w rolce

TAŚMA ŚLIMAKOWA W ROLCE W4

taśma ślimakowa w rolce


Opis


Taśma ślimakowa w rolce W4 wyposażona w samodzielne zamki służy do produkcji zaciskowych opasek, których średnica może posiadać dowolny rozmiar. Rozwiązanie to daje szereg korzyści, z których najważniejsza to możliwość wykonywania dowolnych opasek, jednocześnie oszczędzając zużywany materiał. Kolejną zaletą jest brak konieczności magazynowania opasek zaciskowych o wielu różnych średnicach.

Taśma w rolce jest ponadto niezwykle solidnym oraz wytrzymałym produktem. Taśmę ślimakową możemy przycinać na odpowiednią długość „fi” przy użyciu standardowych narzędzi, oferując tym samym wszechstronne rozwiązania, jeżeli chodzi o mocowanie. W skład całego kompletu wchodzi rolka, której długość mieści się w granicach od 3m do aż 25m. Dzięki temu uzyskujemy możliwość wykonania połączenia bez ówczesnego podawania długości średnicy z góry.

Zamki dostarczane są osobno. Bez problemu mogą one zostać zamontowane na takiej długości taśmy, jaka średnica jest akurat wymagana. Prezentowane innowacyjne rozwiązanie wprost idealnie nadaje się dla klientów, którzy potrzebują opasek zaciskowych tymczasowo lub okazjonalnie.

Materiał


Produkt wykonany jest z dwóch dostępnych materiałów: W2 lub W4. Pierwszy z nich to zamek i taśma ze stali nierdzewnej z dodatkiem 15-17% chromu, śruba zaś wykonana z ocynkowanej stali nierdzewnej. Stal W4 oznacza, że taśma, zamek i śruba wykonane zostały w całości ze stali nierdzewnej 17-20% chromu i 9-12% niklu.

Dostępne rozmiary


Opis i zakres [mm]
Pas w rolce W2 - 8mm / 3m
Pas w rolce W2 - 8mm / 25m
Pas w rolce W4 - 14mm / 25m
Pas w rolce W4 - 14mm / 3m
Pas w rolce W4 - 8mm / 25m
Pas w rolce W4 - 8mm / 3m
Pas w rolce W5- 8mm / 25m
Zamek do tasmy/pasa W2 - 14mm
Zamek do tasmy/pasa W2 - 8mm
Zamek do tasmy/pasa W4 - 14mm
Zamek do tasmy/pasa W4 - 8mm
Zamek do tasmy/pasa W5 - 8mm

Tagi produktów:


taśma ślimakowa w rolce W4

taśma ślimakowa w rolce W4

 opaska oetiker 154 opaska oetiker nierdzewna opaska oetiker 101 obejma Torro normaplast obejma skręcana śrubą kształtka silikonowa opaska samozaciskowa Mubea